Tartım Tipi Terazi Onarımı

Kantarcı Ramazan kalitesi ile imal edilen masa ya da tezgâh tipi tartım terazileri, OIML Avrupa onaylı olması sebebi ile sık tercih edilmektedir. Sizler için ulaşılabilir fiyatlar ile satışa sunulan tartım tipi teraziler, her türlü sektör için ideal ve pratik çözümler sunmaktadır. Üründe yer alan tartı göstergesi, seyyar kullanımın kolay olması açısından tartı platformunun hemen ön kısmına sabitlenmiştir. Bu sayede ürün pratik çalışma ve kolay bir şekilde temizlenebilme imkânı sağlamaktadır. Özellikle küçük market, bakkal ya da buna benzer işletmeler için pratik bir tartım sunan ürün; kuruyemişçiler için de idealdir. Ayrıca et, süt ürünleri, balık, donmuş gıda, meyve sebze işleme tesisleri ve kimya tesisleri için de ürün son derece kullanışlıdır.

Tartım Tipi Terazi Genel Özellikleri

Her türlü seyyar kullanım için uygun olan ürün, yaklaşık olarak 36 saat kesinti olmadan çalışma imkânı sunan LİON bataryaya sahiptir. Ayrıca üründe bilgisayar ya da yazıcı bağlantısını sağlamak amacı ile RS232 data çıkışı bulunmaktadır. Ürün üzerinde yer alan çok renkli LCD gösterge, kontrollü tartım paneli ve parça sayma operatörü olası operatör hatalarını minimize etmektedir.

Tartım Tipi Terazi Satın Al

Tartım tipi terazi onarımı ve satışını gerçekleştiren firmamız, sizlere son derece uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. İşletmeniz için satın aldığınız ürünlerin tamamı garantilidir. Bu nedenle güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri