Standart Basküller Onarımı

Standart baskül onarımı firmamız tarafından, bakkal, kasap, endüstriyel baskül kullanan her türlü işletmenin ürünü için gerçekleştirilmektedir. Doğru sıfırlama yapmayan ya da milimetrik de olsa hatalı ölçüm yapan basküllerinizin doğru bir şekilde tamir edilmesi için sizlere uygun fiyatlı ve güvenilir hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Kantarcı Ramazan olarak, onarımların tamamında, işlem sonrası karşılaşabileceğiniz herhangi bir arıza için özel olarak garanti hizmeti sağlıyoruz. Tamir işlemlerinin doğru bir şekilde sağlanabilmesi için baskülünüzün arıza tespiti elektronik ve mekanik olarak ustalarımız ve test cihazlarıyla gerçekleştirilmektedir. Arıza tespit edildikten sonra ise en doğru şekilde orijinal yedek parçalar kullanılarak onarım işlemi tamamlanmaktadır. Bu sayede, baskülünüzün ilk günkü kalitede doğru ve hassas ölçüm yapmaya devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Kaliteli Yedek Parça ile Uzun Yıllar Doğru Ölçüm

Standart basküller onarımı sürecinde kullanılan yedek parçaların kalite ve orijinalliği, tartınızın kaliteli ölçüm yapmasını sağlayan en önemli detaylardan biridir. Sağlıklı bir şekilde tartınızın ölçüm yapması için firmamız tarafından yapılan onarımlarda alanında deneyimli uzmanlar tarafından parça değişimleri yapılmaktadır. Yedek parça eksikliği dolayısıyla uzun yıllardır kenarda atıl duran basküllerinizin de doğru bir şekilde onarım ve kalibrasyon işlemleri firmamız tarafından yürütülmektedir.

Onarımlar Ekonomik Avantaj Sağlamaktadır

Tartılarınızın herhangi bir arıza durumunda değişim yerine onarım yapılarak yeniden kullanılması ekonomik açıdan oldukça avantajlıdır. İşletmenizde kullandığınız her türlü standart ya da endüstriyel baskül ürünlerinin doğru bir şekilde onarımı için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri