Standart Baskül Satın Al

Birçok farklı sektörde ağır yüklerin tartılması için basküle ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız farklı kullanım özelliklerine sahip standart baskül satışı yapmaktadır. Tüm standart baskül satın al işlemleri için web sitemizden güvenle sipariş oluşturabilirsiniz.

Standart Baskül Özellikleri

Standart basküller statik boya ile boyanmıştır. Statik boya yüzeyinin zamanla kullanımdan dolayı paslanmasını engellenmektedir. Baskül dayanıklı bir şekilde üretilmiştir ve yüzeyi de kolay bir şekilde hasar almamaktadır. Standart basküllerin LCD ve LED ekranları bulunmaktadır. Baskülün tartım sonucu bu ekranda kolay bir şekilde okunmaktadır. Standart baskül elektrik ile çalışmaktadır fakat dahili bir aküye de sahiptir. Dahili akünün kullanım süresi şarj edilme süresine bağlı olarak değişim göstermektedir. Net ve brüt ağırlığı bir tuş aracılığı ile görülebilmektedir. Dara alma özelliğine de sahiptir ve üst üste dara alınabilmektedir. Standart baskülün taba bölümü ve boyun alanı elektrostatik boya ile kaplanmıştır. Satışa sunulan standart basküller oldukça kaliteli bir üretimden geçmektedir ve uzun kullanıma uygundur. Ayrıca standart basküllerin garanti süreleri de uzundur. Kullanım alanlarında bilgisayarlar ile bağlantı kurulabilmektedir. Standart basküller otomatik kalibrasyon özelliğine de sahiptir. İhtiyaç anında otomatik olarak gösterge aydınlatması yanmaktadır.

Standart Basküllerde Kaliteli Üretim ve Makul Fiyat Aralığı

Kantarcı ramazan firması olarak standart basküllerin uzun kullanıma uygun olarak kaliteli bir şekilde üretilmesine dikkat etmekteyiz. Bu kaliteli üretimin yanında standart basküller makul bir fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Standart baskül satın al işlemi firmamız aracılığıyla yapılabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri