Sayım İndikatörleri Onarımı

Sayım indikatörleri pek çok alanda ürünlerin sayımında, kayıtlarının tutulmasında kullanılmaktadır. Elektronik aletler olduklarından dolayı kullanımları oldukça kolaydır, sayım indikatörleri ürün sayımı ve kayıt tutmanın yanında bir de tartım işlemi yapabilme özelliğine sahip cihazlardır. Sayım veya tartım işlemleri yapılan ürünlerin yüklerinin ne olduğu, kapasiteyi aşıp aşmadığı gibi bilgileri LCD ekranlarından takip etme kolaylığı sağlar, cep telefonlarının sinyallerinden etkilenmelerini önlemek için özel koruma sistemlerine sahiptirler. Bu teknolojik cihazlar kullanım kolaylığı sağlarlar ancak elektronik sistemlerinden dolayı bazı zamanlar arızalanabilirler.

Bu arızalar genellikle şu şekilde sıralanabilir;

  • Tuşların kullanım sıklığına bağlı olarak hassasiyetlerini yitirmesi,
  • Ürün miktarlarını hatalı göstermesi veya tartım işlemleri sırasında veya sonrasında ürünlerin Kg’larını hatalı göstermesi,
  • Bataryalarının veya akülerinin zamana ve yanlış kullanıma bağlı olarak dayanıklılığını yitirmesi,
  • Şarjlarının kısa sürede bitmesi veya akülerinin elektrik bağlama kablolarında zamanla meydana gelen temassızlık

Bu cihazlarda bulunan herhangi bir arıza hizmetlerin doğru ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için hızlı bir şekilde çözümlenmelidir.

Eğer sizde yukarıda bahsedilen sorunlardan herhangi birini yaşıyorsanız firmamızda bulunan alanında Uzman Sayım İndikatörleri Onarımı ekibimizden bu sorunların çözümünde yardım alabilirsiniz.

Kantarcı Ramazan firması deneyimli, teknik ekibi ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için her zaman bir telefon uzağınızdadır. Hızlı servis, hızlı onarım ve bakım işlemleri için bize ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri