Sağlık Sektörü Terazi Onarımı

Hastane, laboratuvar, eczane, gibi birçok medikal sektörde ağırlık ölçmek amacıyla sağlık sektörü terazileri kullanılır. Bu terazi türleri uzun ömürlü kullanılmaları için kaliteli malzemelerden üretilirler. Terazilerin genel özellikleri arasında geniş LCD ekran ve gösterge panelleri gelmektedir. Sağlık sektörü terazilerinin en önemli özelliği kesin ve hassas ölçüm yapmalarıdır. Ayrıca terazilerde sıfırlama ve dara alma gibi fonksiyonlar bulunur. Bundan dolayı da ölçümler kusursuz ve doğru yapılmış olur. Bataryalı olan modelleri prize bağlı kalmadan kullanılabilen modellerdir.

Sağlık Sektörü Terazileri Onarımına Neden İhtiyaç Duyarız?

Sağlık sektörü terazileri hassas ölçüm yapan terazilerdir. Ve bundan kaynaklanan arızalar meydana gelebilir. Ayrıca terazilerde meydana gelen bozulmalar, yanlış tartma veya kırılan parçaların da onarım ve tamir gerekebilir. Böyle durumlarda parça değişimi gerekmektedir.  Genellikle Sağlık Sektörü Terazilerinde çok yoğun kullanımdan kaynaklanan indikatör arızaları meydana gelebilir. Bu durumla karşılaşıldığında terazinin tamiri ve onarılması gerekir. Elektronik parça arızaları, akım dengesizliklerinden kaynaklanan arızalar ve etiket, barkot basım yazıcılarında meydana gelen arızalar sonucunda da terazilerde onarım gerekir. Ayrıca yanlış kullanımdan meydana gelen arıza durumları da olabilir.

Sağlık Sektörü Terazileri Onarımı

Elektronik sağlık sektörü terazilerinin arıza durumlarında, firmamız tarafından arızası tespit edilir. Daha sonra tecrübeli ekibimizle Sağlık Sektörü Terazileri Onarımı yapılır. Kantarcı Ramazan tarafından tespit edilen arızaları donanımlı ekiple kısa süre içerisinde giderilir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri