Posta Terazisi Onarımı

Posta terazisi, kargo aracılığı ile gönderilecek olan gönderilerin, belirlenen şirket tarifesine uygun bir şekilde gönderi bedellerini tespit edilmesi için kullanılmaktadır. Bu terazi yardımı ile gönderinin gideceği yer, gönderi şekli ve ek hizmet durumları seçilerek hesaplanmakta ve gösterge bölümünde görülmektedir. Ayrıca terazi, ağırlığa bağlı olarak yurt içi ve yurt dışı gönderi bedellerini yasal tarife bedelleri üzerinden hesaplamaktadır.

Posta terazisinde kargo firma tarifesi bilgisayar sistemi ile bağlantılı olduğu için kolayca güncellenmektedir. Terazide gönderi ağırlık ve bedelleri altı basamaklı olarak ifade edilmektedir. Genelde aküsüz adaptör ile çalışan ürünler daha çok kullanılmaktadır. Ayrıca terazinin katlanır bir boyun yapısı ve 360 derece dönebilen bir sistemi bulunmaktadır. Bunların dışında USB bağlantısı sayesinde PC’ye doğru veri aktarımı gerçekleştirmektedir.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi gelişmiş bir sisteme sahip olan bu terazilerin bakım ve onarımının da profesyonel hizmet veren işletmeler tarafından yapılması gerekmektedir. Kantarcı Ramazan olarak firmamız da bahsetmiş olduğumuz bu ürünlerin satışını ve tamirini gerçekleştirmektedir.

Posta Terazisi Tamiri

Posta Terazisi Onarımı bu alanda deneyimli ve yetkili işletmeler tarafından yerine getirilmesi gereken bir işlemdir. Çünkü bu teraziler ile yapılan ölçümlerin hem müşteri memnuniyeti hem de yasal oranlara uygun hizmet verme adına doğru tespit edilmiş olması gerekmektedir. Firmamız bahsetmiş olduğumuz bu konuda profesyonel bir hizmet vermektedir.  Posta terazisi ve diğer ölçüm cihazları ile ilgili bakım ve onarım hizmeti veren firmamız, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Siz de posta terazisi arızalanmaları ile ilgili kaliteli bir hizmet talebinde bulunuyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri