Para Sayma Makinası Onarımı

Kantarcı Ramazan olarak arızalı para sayma makinalarının problemlerini kısa zamanda tespit ediyor ve masraf dökümü çıkararak müşterilere fiyat veriyoruz. Müşteriden onay gelir gelmez para sayma makinası onarımı işlemlerine başlayan servisimiz hızlı bir şekilde arızayı çözüyor. Bakım ve onarımın ardından cihazlarınızı satın aldığınız ilk günkü gibi kullanabilme imkânı sunuyor. Cihazlar bize ulaştıktan ve arıza tespiti yapıldıktan sonra atölyelerimizde onarımlar yapılır ve ürün test edilir. Testin ardından cihazlar kullanıma hazır olur.

Para Sayma Makinası Arızaları

Firmamız para sayma makinalarının farklı pi sistemlerine sahip katmanlı kartların arızalarında da onarımı kısa zamanda tamamlar. Cihazların yüksek teknolojik test ve ölçüm sistemleri aracılığıyla, bilgisayar desteği sayesinde arıza tespiti sağlanır. İstasyonlarda söküm yapılır, tamir işlemleri ve testler uygulanır. Para sayma makinası ve kartları tamiri çok detaylı ve hassas bir çalışma gerektirir. Servisimiz farklı markaların para sayma makinalarının onarımını fabrikadan ilk çıkmış gibi gerçekleştirebilir. Para sayma makinasının bozulmasının ardından arızasını tespit etmek ve diğer analizler için kararlı devre koşullarını sağlamak gerekir. Parametreleri sapan makinalar çalışabilecek konuma firmamız tarafından kısa zamanda getirilir.

Para Sayma Makinası Tamiri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Tüm markaların para sayma makinası tamirini sorunsuz olarak gerçekleştirebilen servisimiz profesyonel bir teknik kadroya sahiptir. Servisimize iletişim numarasından hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Para sayma makinası ile ilgili çıkabilecek her türlü arıza ve sorunları çözen firmamız her türlü teknik servis ihtiyacınızda çözüm sunar. Alanında uzun yıllardır hizmet veren firmamız yedek parça temini de sağlar. Para sayma makinası onarımı ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri