Monoray Sistem Baskülleri Tamiri

Kırmızı, beyaz et ve balık sanayilerinde kullanılan monoray sistem baskülleri, işletmelerde mevcut bulunan ray vinç sistemi üzerine entegre edilerek ürünleri hat üzerinde ilerlerken doğru ve hızlı bir şekilde tartım yapılmasını sağlamaktadır. Paslanmaz çelikten imal edilen ve tasarımları T.C. Sanayi Bakanlığının standartlarına uygun olarak yapılan monoray sistem baskülleri, 300 kg’dan 2000 kg’a kadar tartım imkânı sunmaktadır. Firmamız monoray sistem basküller tamiri, bakımı, satışı ve yedek parça temini hizmetlerini başarılı olarak yerine getirmektedir. Gereksinimlerinize uygun ebatlarda ve kapasitede ürünler oldukça hassas ölçüm kapasitesine sahiptir.

Monoray Sistem Baskülleri Onarımı

Tüm monoray sistemlerine uygun olan monoray sistem baskülleri açık alanda veya kapalı alanda rahatça kullanılabilmektedir. Tartım göstergesi, bilgisayar ve printer bağlantısı, etiket basabilme ve daha pek çok ilave özellikler de eklenebilen bu ürünler endüstriyel işletmelere iş gücünden ve zamandan tasarruf sağladığı gibi üstün performansı ve dayanıklı yapısıyla hızlı ve hatasız tartım olanağı sunmaktadır. Bu nedenle zaman içerisinde hassaslığını ve yüksek performansını devam ettirebilmesi için monoray sistem baskülleri onarımı ve bakımı çok önem kazanmaktadır.

Monoray Sistem Baskülleri Satın Al

Firmamız kullanım alanına göre istenilen ebat ve kapasitede ürün yelpazesine sahiptir. Monoray sistem baskülleri satın al ihtiyaçlarında detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Fiyatları, kalitesi ve özellikleriyle iş yükünüzü azaltacak ve istikrarlı bir zaman ve iş tasarrufu sağlayacak ürünlerimiz her bütçeye uygundur. Firmamızla irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri