Medikal Tartım Satın Al

Genellikle hastane, laboratuvar ve eczanelerde medikal ihtiyaçlara çözüm sunmak için tasarlanmış ürünlere medikal tartı denilir. Uzun ömürlü olarak kullanılır, bunun sebebi ise yüksek kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiş olmasıdır. Medikal tartı üreticileri farklı özelliklerde gösterge panellerine sahip ve geniş LCD ekranlara sahip tartılar üreterek teknolojiden faydalanırlar. Bu terazilerde karanlık ortamda tartma özelliği de bulunmaktadır. Özel ışık sisteminden dolayı led ekranları her ortamda görülebilir özelliktedir.

Medikal Tartı Özellikleri

Medikal tartıların en önemli özelliği hassas ve kesin ölçüm yapmalarıdır. Sıfırlama ve dara alma gibi değişik özelliklere sahip tartılarda bu özelliğinden dolayı ölçümler doğru ve hassastır. Bataryalı olarak çalışan medikal tartılar sürekli prize bağlı çalışma durumunun önüne geçer. Şarjla çalışan modeller size elektrik olmayan yerlerde kullanım avantajı sağlarlar.  Kantarcı Ramazan deneyimli personelleriyle sizlere ihtiyacınıza en uygun medikal tartı çeşitlerini seçme konusunda yardımcı olmaktadır.

Medikal Tartım Satın Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

Medikal tartım satın almak istediğiniz zaman kullanım amacınıza uygun tartı seçmeniz gerekmektedir. Hastanelerde boy ölçümlerinde kullanılan veya tekerlekli sandalye ile ölçüm yapabilen medikal terazi bu alanda bir tartıya örnektir. Ayrıca tartım kapasitesi de önemlidir. İhtiyacınıza uygun 25 kg’dan 250 kg’a kadar farklı kapasiteye sahip tartılar bünyemizde mevcuttur. Medikal tartım satın alırken batarya tiplerine de dikkat edilmelidir. Yüksek kapasiteli ve şarj olabilen tartılar seçilmelidir. Medikal tartım satın al ve diğer tüm işlemler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri