Küçükbaş Hayvan Baskülü Onarımı

Besi çiftliklerinde koyun, kuzu gibi küçük baş hayvanların kilolarını ölçmeye yarayan tartı aletidir. Elektronik mekanizmalı olarak çalışır. Hayvanların kaçmaması için genelde kafesli olarak üretilir. Her iki yanında kapısı bulunur. Kafes içindeki hayvanın ağırlığını kısa sürede ölçer. Sağlam yapıda üretilmiş olan basküllerdir. Çiftliklerde tartım sırasında hata vermesi veya bozulması işlerin aksamasına sebep olur. Kantarcı Ramazan olarak küçükbaş hayvan baskülü onarımı için adresinize gelerek hizmet veriyoruz. Bu sayede tamir ve bakım işlemi kolay bir şekilde tamamlanmış oluyor ve zaman kaybetmeden işlerinize devam edebiliyorsunuz.

Küçükbaş Hayvan Baskülü

Koyun ve kuzu gibi hayvanların sağlıklı olup olmadıkları ve yedikleri yemlerin kilolarına etkisi basküller sayesinde anlaşılabilmektedir. Baskülle yapılan ölçümlerle hayvanların kontrol altında tutulması sağlanmış olur. Aynı zamanda hayvanlar baskülde tartıldıktan sonra tırnak kesimi, boynuz bakımı gibi işlemlerin de yapılmasına imkân veren bir kafes sistemi mevcuttur.

Küçükbaş Hayvan Bakımı

Küçükbaş hayvan bakımı ve hastalıkları olan hayvanların bakımları da baskülde tartılırken tamamlanmış olur. Küçükbaş hayvan baskülü onarımı kısa sürede tamamlandığında çiftliklerde yapılan işlerin rutin olarak devam etmesi sağlanır. Elektronik aksamlarında meydana gelen arızalarla basküller kullanılamayacak hale gelebilir. Yedek parça değişimi ve bakım, onarım amacıyla her türlü hizmet verilmektedir. Hayvanların zarar görmeden bakım ve sağlık kontrollerinin yapılmasına imkân vermesi sebebiyle birçok çiftlikte kullanılan ürünler arasında kafesli basküller olarak yer alır. Söz konusu baskülle ilgili yaşadığınız sorunlar ve onarım işlemi için bize ulaşabilir kısa süre içinde onarım işleminin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri