Kasap Kıyma Makinası Onarımı

Kıyma makinası ile kasaplar arzu ettikleri miktarda eti kısa zamanda kıyma haline getirebiliyor. Kıyma makinaları kasapların işlerini oldukça pratikleştiren makinalardır. Kantarcı Ramazan olarak kasap kıyma makinası onarımı işlemlerinde sizlere yardımcı oluyoruz.

Kasap Kıyma Makinası Arızaları

Bu cihazlar helezon ve bileklik sayesinde ileri geri çalıştırılabilme özelliğine sahiptir. Kasapların sanayi tipi kıyma makinalarını servisimiz tamir edebilmektedir. Kullanışlı ve ideal makinalar olan bu kıyma cihazları arasında yer alan sanayi tipi makinaları oldukça hızlı şekilde tamir edebilmekteyiz.

Zamanla et çekme işlemini gerçekleştiremeyen farklı markalarda kıyma makinaları onarımları için servisimizi arayabilirsiniz. Ayrıca farklı markalara ait kıyma cihazlarına teknik servis için de hizmet vermekteyiz. Kıyma makinalarında sigorta atması, cihazın çalışmaması ya da ayna ve bıçak kırılması gibi sıkıntıları kısa zamanda çözebiliyoruz.

Bu cihazlar yağ kaçırabiliyor ve farklı şekillerde bozulabiliyor. Tüm arıza senaryolarına göre kıyma makinası yedek parça konusunda da kasaplara destek sunuyoruz. Kıyma makinalarının yağ değişiminde, rulman değişiminde kasapların işini kolaylaştıran firmamız ayrıca keçe değişimi de yapıyor. Bazı markaların cihazlarının açma kapama şalterlerinin bozulması gibi durumlarda da sorunları hemen tespit ederek hizmet sağlıyoruz.

Kıyma Makinası Onarımlarında Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Aklınıza gelebilecek tüm kıyma makinası arızalarında yanınızda olan servisimiz kısa sürede kaliteli hizmet sağlamaktadır. Kasap kıyma makinası onarımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı yedek parçalarla hizmet sağlayan servisimizin onarım işlemleri ardından cihazları uzun yıllar kullanabilirsiniz. Uzman kalitesiyle hizmet veren firmamıza iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri