İndikatör Tamiri

İndikatör terazi ve kantarlarda yük hücrelerinden gelen verileri ağırlık olarak ekrana yansıtan büyük işletmelerden pazarcı esnafına kadar geniş kitlelerce kullanılan bir yardımcı araçtır. Terazi sistemlerinde kullanıldığından bağlantılarının doğru yapılması gerekmektedir. Düşük ağırlıklardan yüksek tonajlara kadar terazi ve kantarlarda çalışmaktadır. İndikatör arızaları kullanıcının zararınadır. Ağırlıklar hatalı olarak gösterilir. Düşük ya da fazla gösterim işletmeyi zora sokan bir durumdur. Gösterge arızaları ise sıkça karşılaşılan bir arızadır. Arızalanan İndikatör tamiri firmamız tarafından özenle yapılarak tekrar hizmetinize sunulmaktadır. Her marka ve model indikatör için yedek parçalarımız mevcuttur.

İndikatör Onarımı

Hatalı tartımlar işletmenin zarar etmesine, müşterilerin memnuniyetsizliklerine yol açmaktadır.  Gösterge arızaları ve hatalı tartımlar nedeniyle işler durma noktasına gelebilmektedir. Arızalanan, göstergeleri bozulan veya bağlantılarında yıpranmalar olan indikatör onarımı firmamızca itina ile yapılmaktadır. Hızlı müdahale ile kısa zamanda sorunlarınız çözülmekte, ticari hayatınıza kaldığınız yerden devam etmeniz sağlanmaktadır. Marka ve modeli ne olursa olsun her çeşit indikatörün bakım ve onarım işlemleri yapılmaktadır. Kaliteli servis hizmetleri ile indikatör kontrolleri de tarafımızca sağlanmaktadır.

İndikatör Satın Al

Her işletmeye uygun indikatör satın al işlemleriniz firmamızca karşılanmaktadır. Fiyat hesaplamalı, tartımlı, sayım tipli, çay ve süt endüstrisine özel indikatör çeşitlerimiz mevcuttur. İşletmenize en uygun olanı seçmeniz için uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Satışı yapılan indikatörlerin montaj işlemleri de tarafımızca yapılmaktadır. Arıza durumunda tamir, bakım ve onarım işlemleri garantimiz altındadır. İndikatör ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilir uzman kadromuzun fikirlerinden faydalanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri