İndikatör Onarımı

Farklı özellik ve tuşlara sahip tartım indikatörleri Kantarcı Ramazan tarafından sektörlerin duydukları ihtiyaçlar baz alınarak imal edilmektedir. Genel olarak 200 gramdan 30 tona kadar ayarlanabilme özelliğine sahip ürün, 6 hane göstergeli kırmızı LCD ekranı ile son derece dikkat çekicidir. Tartım indikatöründe yer alan 250 tane Plu birim fiyat hafızası ve daha önce yapılan işlemleri aklında tutma özelliği pek çok sektör için Kullanışlıdır. Cihaz, üst üste toplama özelliği ile art arda yapılan iki tartımı birbiri ile toplamakta ve LCD ekranda göstermektedir. Normalde tam otomatik olarak çalışan cihaz bir arıza durumunda manuel olarak da çalıştırılabilmektedir.

İndikatör Hangi Sektörler İçin Uygundur?

Tartım indikatörleri; başta kimya tesisleri olmak üzere gıda, sanayi, et, balık ve tavuk üretim tesisleri ve bunun gibi daha pek çok alanda kullanılmaktadır. Beklenenden çok daha uygun fiyatlar ile satışı gerçekleştirilen bu ürün, firmamız tarafından farklı sektörlere yardımcı olması amacı ile özel olarak üretilmiştir. Ürünün otomatik tuş ile sıfırlama, silo mod, üst üste aynı hızda dara alabilme, filtreleme gibi farklı özellikleri ürünü daha da kullanışlı kılmıştır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra ürünün yanında isteğe bağlı olarak gönderilen indikatör duvar aparatı ve indikatör masa aparatı ürünü kullanmada kolaylık sağlamaktadır.

Tartım indikatörü ve pek çok farklı tartı çeşitleri için bizlere e-posta yolu ile güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca indikatör onarımı konusunda da yardım talep edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri