Ev Tipi Para Kasası Tamiri

Ev tipi para kasaları, değerli eşyaları koruma ve güvenlik altına almak için kullanılırlar. Kasaları satın alırken fiyatlarına veya boyutlarına bakarak tercih edilmemelidir. Daha güvenli para kasasını tercih etmek için bazı noktalara dikkat etmek gerekir:

Örneğin kasaların yangına dayanıklılığı ve hırsızlığa karşı güvenliğine bakılmalıdır. Bilinçli bir tüketici ev tipi para kasası satın alırken;

  1. Yangına karşı güvenli para kasaları
  2. Hırsızlığa karşı güvenli para kasaları
  3. Komplike para kasaları (Yangın + Hırsızlık) arasında tercih yapmalıdır.

Genellikle ticari binalar için ve özellikle de yanıcı madde bulunduran şirketlerin tercih ettiği, yüksek sıcaklıklara dayanıklı, yangına karşı güvenli para kasaları tercih edilir. Evlerinizde nakit para veya mücevher gibi değerli eşyalarınızı saklamak için güvenlik derecesi yüksek, hırsızlığa karşı güvenli para kasalarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca yangın veya hırsızlığa karşı da komplike güvenlikli kasa seçebilirsiniz.

Ev Tipi Para Kasası tamiri iki yöntemle yapılabilir: Eğer kasanızın kilit mekanizması bozulması gibi bir durum söz konusuysa mekanizmanın tamamının sökülmesi ve değişmesi gerekir. Kasanızın anahtarını unuttuysanız veya kaybettiyseniz, yeniden üretilen ham anahtar dediğimiz anahtar kullanılır veya dijital şifre tekrar yenilenir.

Ev Tipi Para Kasası Onarımı

Firmamızın, teknik servis ekibi konusunda son derece tecrübeli ve profesyonel olmakla birlikte ev tipi para kasası onarımı için gerekli özel ekipmanlara sahiptir. Ayrıca onarım için geliştirilen, orijinal elektronik, mekanik şifre, yedek parçaları/Aksesuarları kullanılmaktadır

Ev Tipi Para Kasası Satın Al

Ev tipi para kasalarınızın bakım ve onarımını gerçekleştiren firmamız Kantarcı Ramazan, ev tipi para kasası satın al hizmetleriyle de karşınızdadır. Taleplerinize uygun bir kasa bulabileceğiniz firmamızın tüm hizmetleri hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri