Etiket Modelli Teraziler

Etiket Modelli teraziler, gelişmiş teraziler arasında ilk sıradadır. Genellikle manav, kuruyemiş, aktar veya şarküteri gibi yerlerde kullanılırlar. Hızlı satış yapmak için üzerindeki ürünlerin ağırlığını, ağırlığına göre fiyatı gibi bilgileri etiketlerin üzerinde basabilen elektronik cihazlardandır. Bu cihazlar bir yazılım yolu ile bilgisayarlardan ürünlere ait bilgileri alarak ölçtüğü ürüne ait olan bilgilerle etikete yazdırma işlemi yaparlar.

Etiket Modelli teraziler, günlük işlerinizi daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlar. Anlık olarak ölçüm sonuçlarınızı alabilirsiniz. Haftalık, aylık ve yıllık raporlama imkanı sunar. Kar ve zarar analizlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Etiket Modelli Terazi Özellikleri

Barkodlu terazilerin dört farklı grubu vardır. Etiket baskılı, Adisyon ve Fiş baskılı, kasa içi tarayıcı, bağımsız teraziler diye ayrılırlar. Etiket Modelli terazilerde tartılacak ürün tartı üzerine yerleştirilir, tartılma işlemi yapılır ve çıkan sonuç fiyat belirlenerek etikete yazdırılır. Genellikle et, peynir, deniz ürünleri ve aktarlarda satılacak ürünler için kullanılır. Hassas ve doğru ölçümler için Etiket Modelli Terazi tercih edilir.

Etiket Modelli Terazi Tamiri

Elektronik cihazlardan olan etiket modelli terazilerin, Kantarcı Ramazan olarak satışını tamirini ve onarımını yapmaktayız. Profesyonel ekibimizle birlikte arızanızı tespit ediyoruz. Daha sonra tespit edilen arızanın yerinde ya da servisimizde tamirini gerçekleştiriyoruz. Etiket Modelli Terazi Tamiri için bizlere ulaşarak gerekli işlemleri yaptırabilirsiniz. Tamir edilen teraziler sayesinde yenisini almanıza gerek kalmaz, tasarruf etmiş olursunuz. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu terazilerin tamir-bakım servis hizmetleriyle sizlerin yanında hizmet veren firmamıza ürün hakkında tüm talepleriniz için başvurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri