Endüstriyel Krom Basküller Onarımı

Kantarcı Ramazan ürünleri arasında yer alan endüstriyel krom baskül, özellikle gıda sektörü üzerine çalışan firmalar tarafından yoğun bir talep ile karşılaşmaktadır. Bu ürün, yüksek güvenilirliğe sahip standartları sayesinde her türlü endüstriyel koşula uyum sağlamaktadır. Hangi koşullarda kullanılırsa kullanılsın doğru ve hassas şekilde yıllar boyu hizmet verecek olan endüstriyel krom baskül, Avrupa OIML standartlarına uygun şekilde tek ya da birden fazla kademeli hassasiyet derecesine sahip olarak üretilmektedir.

Endüstriyel Krom Baskül Teknik Özellikleri

Firmamız tarafından başarılı bir şekilde üretilen son derece kullanışlı endüstriyel baskül, statik boyalı ve paslanmaz çelik kapaklara sahip şekilde tasarlanmıştır. Ürün gövdesinde kullanılan galvanizm ile ya da krom ile kaplı yapı minimum 3 kg ve maksimum da 600 kg ağırlık taşıyabilecek kapasiteye sahiptir. Ürünün taşıma kapasitesi belirlenirken hangi sektörde kullanılacağı baz alınmaktadır. Ürün genel olarak 80 x 90 standart ebatlarda bir platforma sahiptir. Ancak müşteri taleplerine göre farklı ebatlarda da üretilebilmektedir.

Endüstriyel Krom Baskül Satın Al

Hemen hemen her sektörün ihtiyaç duyduğu endüstriyel krom baskül, başta gıda sektörü olmak üzere kozmetik, lojistik, metalürji, kimya, metal ve daha pek çok endüstriyel sektörde kullanılmaktadır. İşletmelerin özellikle ham madde girişi ve çıkışının sağlandığı noktalarda endüstriyel krom basküller sıklıkla görülmektedir. Endüstriyel krom basküller onarımı ve satışının gerçekleştirildiği firmamızın web sitesinden tüm modellere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri