Eko Serisi Terazi Satın Al

Firmamız şarj edilebilir akü ve elektrik ile çalışan eko serisi terazi satışı yapmaktadır. Özellikleri ve kalitesi ile diğer terazilerden ayrılmaktadır.

Eko Serisi Terazi Özellikleri

Eko serisi terazi sahip olduğu fonksiyonlar ile birçok farklı kullanım avantajı sunmaktadır. Tartım sonucunu altı haneye kadar net bir şekilde gösterebilmektedir. LCD bir göstergeye sahiptir ve bu gösterge ile çıkan sonuç rahat bir şekilde okunabilir. LCD göstergede çıkan sonuçta rakam boyu ortalama yirmi beş milimetre olmaktadır. Satışa sunduğumuz eko serisi terazilerin bazılarında da özel üretim olarak arka gösterge opsiyonu bulunmaktadır. Eko serisi terazisinin en önemli özelliklerinden birisi de oldukça basit bir kullanımının olmasıdır. Dört tuşu vardır ve pratik bir kullanım sunmaktadır. Eko serisi teraziler uzun süreli kullanıma uygundur. Bu kullanım süresi iki yüz saate kadar çıkmaktadır. Sahip olduğu aküsü ile iki yüz saate kadar kullanılabilmektedir. Seri bir şekilde tartım imkanı da sunmaktadır. Eko serisi terazilerde otomatik olarak sıfırlama yapılabilen bir tuş vardır ve seri bir şekilde tartım yapılabilmektedir. Satışa sunulan teraziler dayanıklı bir yapıda üretilmiştir. Herhangi bir sorunda da garanti süreleri uzundur.

Terazilerde Kaliteli Üretim

Firmamız kaliteli üretilmiş eko serisi terazi satışı yapmaktadır. Birçok farklı avantajlı özelliği ve kalitesi ile uygun fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Kantarcı Ramazan’dan eko serisi terazi satın al işlemi kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri