EKO Serisi İndikatörleri Tamiri

Yeni nesil terazi çeşitlerinden biri olan eko seri indikatörler, 300 gr dan 3000 kg kadar farklı ağırlıktaki eşyaların tartımını gerçekleştiren önemli cihazlardandır. Bu cihaz gıda üretim fabrikaları, market, kasap başta olmak üzere pek çok iş kolunda kullanılmaktadır. İndikatörler satışa ya da uygulamaya hazır hale getirilecek olan ürünün paketlenme veya kullanım miktarını ayarlamak için kullanılmaktadır. Güvenli ve hassas ölçüm gerçekleştiren bu cihazlar; LCD gösterge, otomatik sıfırlama, akülü kullanım gibi teknolojik donanımlara sahiptir. İndikatörlerin fiyatları ise marka ve ürün özelliklerine göre farklılaşmaktadır.

Bu cihazların bakım ve onarımı için yetkili servislerden destek alınması gerekmektedir. Yanlış bir müdahale cihazın garanti sürecini iptal edebileceği gibi ek bir maliyete de sebebiyet verecektir.  EKO Serisi İndikatörleri Tamiri konusunda firmamız donanımlı ekibiyle hizmet vermektedir. Siz de yetkili ve deneyimli bir firma arayışı içerisindeyseniz bizimle irtibata geçerek tamir hizmeti alabilirsiniz.

EKO Serisi İndikatörleri Tamiri ve Fiyatları

Firmamız Kantarcı Ramazan, yeni nesil tartılar başta olmak üzere pek çok tartım cihazının bakım ve onarımı gerçekleştiren kurumsal bir firmadır. Ayrıca geniş bir tedarik ağına sahiptir. Yani cihazla ilgili her türlü yedek parça teminini sizler için sağlayacaktır. Firmamızın hizmet fiyatları ise; cihazın arıza durumuna, markasına ve modeline göre farklılık göstermektedir. Siz de profesyonel bir kadro ile hizmet sunan bir firma arıyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri