EKO Serisi İndikatörleri Onarımı

EKO serisi indikatörler son derece hassas ölçümler yapmaktadır. Ekonomik tartım indikatörü adı ile anılmaktadır. Hassas işlemlerin gerçekleştirilmesinde kullanıldığından dolayı son derece özel tartılardır. Birbirinden farklı ağırlık kapasitelerine sahip modelleri bulunmaktadır. Üzerinde ağırlığı göstermeye yarayan LED ekran yer almaktadır. Bu ekran genellikle en fazla 6 haneli rakamları ifade etmektedir. Ekran kullanıcısının ağırlığı daha iyi okuyabilmesi amacıyla renklendirilmiştir. Üzerinde yer alan tuş takımı ile yönlendirilmekte ve kullanılmaktadır. Oldukça uzun süre şarjı dayanmaktadır.

Sıfırlama işlemi modeline göre değişmektedir. Kimi modelde kendiliğinden kimisinde ise tuşla yapılan tartım işlemi sıfırlanmaktadır. Kantarcı Ramazan birbirinden farklı EKO serisi indikatör tartılarını uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır.

 EKO Serisi İndikatörleri Onarım İşlemi

EKO serisi indikatörleri onarımı işlemi için alanında başarılı bir firmadan destek alınması önemlidir. Çünkü bu tartılar hassas ölçümler gerçekleştirmektedir. Ayrıca sahip olduğu gösterge ekranı ve aydınlatma gibi elektronik aksamları da bulunmaktadır. Onarım işlemi esnasında son derece titiz bir çalışma yürütmek gerekmektedir. Çünkü yapılacak yanlış bir müdahale ile bu özelliklere ya da tartının başka kısımlarına zarar gelebilmektedir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen EKO serisi indikatör tartı onarım işlemleri büyük bir titizlik ve sabırla gerçekleştirilmektedir. Her türlü tartı mümkün olan en kısa süre içerisinde onarılarak sahibine teslim edilmektedir. Onarıma ya da bakıma ihtiyaç duyulan tüm tartılarınızı uygun fiyatlar ve en iyi malzemeler ile onarmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri