Demirci Baskül Onarımı

Demirci baskülleri, demir çelik ürünlerinin üretiminde, işleme ve depolama ticareti yapan firma ve işletmelerde kullanılır. Genellikle boru, çubuk, profil benzeri uzun ve büyük ürünlerin güvenli ve sağlıklı bir şekilde tartılması için tasarlanmıştır. Farklı kapasite ve ebatlarda üretilmişlerdir.  Özel sehpalara sahip olan basküllerde farklı uzunluktaki mamullerin ve ürünlerin tartım işlemlerini yapabilirsiniz. Demirci basküllerinde açılıp kapanabilen platform sürgü, gösterge gibi aksesuarlar da bulunmaktadır. Ayrıca bu baskül çeşitlerinde özel yazılımlar yardımıyla printer bağlantısı sağlanır ve fiş basabilme özelliği sunulur.

Demirci Baskül Problemleri Nelerdir?

Demirci Basküllerinde genellikle elektronik parçalardan kaynaklanan problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle akım dengesizliğinden kaynaklanan elektronik parçaların yük hücresi ( loadcell ) gibi parçalarda bakım ve onarım gerektirecek durumlar meydana gelebilir. Firmamız tarafından problem tespit edilir ve gerekli inceleme yapılır. Tespit edilen problem için çözümler sunarız. Ayrıca fiş ve etiket basılan demirci basküllerinde yazıcılarda meydana gelen arızalardan sonra da bakım ve onarım için profesyonel ekibimiz sizlere yardımcı olur.

Demirci Baskül Onarımı

Birçok çeşidi bulunan demirci baskülleri kullanıldıkça, zamanla arızalar meydana gelebilir. Bu arızalar tecrübeli ve profesyonel bir ekiple birlikte tespit edilir. Daha sonra kantarcı ramazan olarak tespit edilen arızanın onarımı ve tamiri gerçekleştirilir. Demirci baskül Onarımı hizmetimiz sayesinde yeni baskül satın almak zorunda kalma ve daha az maliyet ve bütçe ile tasarruf sağlamış olursunuz. Baskül gibi elektronik cihazların periyodik olarak kontrollerinin yapılması meydana gelecek arızanın önceden tespit edilmesi için çok önemlidir. Tüm bakım onarım işlemleri için firmamız arayarak talepte bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri