Çengel Basküllerin Tamiri

Piyasada çok çeşitli çengel basküller bulunmaktadır. Kasaplardan zahirecilere kadar değişik alanlarda kullanılır. Pek çok farklı amaçlara hizmet eder. 30-50 kilogram gibi düşük ağırlıklardan 1 ton ve üzeri gibi daha yüksek ağırlıkları dahi tartabilirler. Dijital veya ibreli olmak üzere değişik tarzları da bulunur. Çengel basküllerin, her türlü ürünlerde olduğu gibi, belli bir kullanım süresi vardır. Kullanıldıkça eskiyeceğinden farklı sorunlar ortaya çıkabilir. Dijital ekranının bozulması, ibreli olanların ibresinin kayması veya titremesi, doğru şekilde tartmaması vb. gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Çengel basküllerin arızalanması veya sıkıntı çıkarması durumunda firmamız deneyimli ve alanında uzman kadrosu sayesinde her model çengel basküllerin tamiri hizmetini vermektedir.

Çengel Basküllerin Onarımı

Çengel basküller genel olarak yer çekimi kuvvetine bağlı yayın gerilmesi ile çalışmaktadır. Yayların esneme kabiliyeti dijital olan çengelli basküllerde daha hızlı bozulmaya meyillidir. Bunun yanı sıra mekanik prensiple çalışanlar ise dijital muadillerine göre daha kolay ve ucuz tamir edilebilir. Firmamız dijital veya mekanik her türlü çengel basküllerin onarımı işlemini büyük bir titizlikle ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yapmaktadır.

Çengel Baskülleri Satın Al

Aradığınız her çeşit ve modelde çengel basküllerden satın almak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Firmamıza ulaşarak teknik servis, satın alma, terazi, baskül ve kantar ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Manuel, dijital tüm basküllerin satışını yapan firmamızla çengel baskülleri satın al seçeneği üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri