Çelik Para Kasaları Tamiri

Çelik kasalar değerli evrak, maden ve paraları saklamak için kullanılan eşyalardır. Ofislerde, evlerde, otellerde kullanımı yaygındır. Çelik kasalar şifreli ve anahtarlı olabilmektedir. Evrak için kullanılan özel çelik kasalar da piyasada bulunmaktadır. Çelik kasa sistemlerinde açılır kapanır kapı sistemleri ve kilit sistemleri arıza yapabilmektedir. Marka ve modeli ne olursa olsun firmamız tarafından Çelik Para Kasaları Tamiri yapılmaktadır. İşlerinize özenle devam edebilmeniz, değerli evrak ve paralarınızın güvenle korunabilmesi için hızlı ve güvenli servis yapmaktayız. Arızalanan kilitleriniz onarılmakta onarılamayacak durumda olanlar ise yedek kilitler yardımıyla değiştirilmektedir.

Çelik Para Kasaları Onarımı

Çelik kasaların kilitleri bazı durumlarda açılmakta veya kapanmakta zorlanabilmektedir. Ağır kapıları nedeniyle gıcırtı yapabilmekte, kapı ayarları bozulabilmektedir. Böyle durumlarda kapı ayarlarının bakımdan geçirilmesi şarttır. Çelik Para Kasaları onarım ve bakım işlemleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kasaların açılamayan kilit mekanizmaları tarafımızca açılmaktadır. Kapı ayarları yapılmakta ve kasanız eski haline gelmektedir. Çelik kapılar ağır ve hassas ayarlı olduklarından profesyonel bir ekip tarafından ayarlarının yapılması gerekmektedir.

Çelik Para Kasaları Satın Al

Çelik para kasaları tamir ve bakım hizmetleri sunan firmamız aynı zamanda çelik kasa ticareti de yapmaktadır. Çelik Para Kasaları satın al ihtiyaçlarınız için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Her marka ve modelde farklı boylarda kasalarımız mevcuttur. Şifreli ve şifresiz sistemli kasa talepleriniz itina ile karşılanmaktadır. Otel, motel gibi işletmelere toplu siparişler teslim edilmektedir. Satışı yapılan tüm kasaların nakliye ve montaj işlemleri tarafımızca sağlanmaktadır. Çelik kasaların firmamız tarafından bakım, onarımı garantilidir. Çelik kasa ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçerek güvenilir bir alışverişte bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri