Çelik Para Kasaları Onarımı

İnsanların maddi olarak değerli eşyalarını ve paralarını saklamak için kullandıkları kasalara çelik para kasaları denilir. Çelik para kasalarını satın alırken sadece boyutlarına veya fiyatlarına bakarak seçmemek gerekir. En güvenli para kasasını seçmek için bazı dikkat edilmesi gerekenler vardır. Para kasalarını alırken sadece hırsızlığa karşı dayanıklı veya yangına dayanıklı bir para kasası diye bir şey yoktur. Kasanın güvenlik derecesi gerçek korumasını göstermektedir. Bu güvenlik dereceleri hırsızlığa karşı ve yangına karşı koruma şeklinde etiketlenmiştir. Satın aldığınız çelik para kasalarında böyle bir etiketlenme yoksa o zaman korunamazsınız. Çelik para kasaları üç güvenlik derecesine ayrılır: 1) Yangına karşı 2) Hırsızlığa karşı 3) Komplike(Yangına ve Hırsızlığa karşı) çelik para kasaları.

Yangına karşı güvenli kasaları değerli evrak veya koleksiyonlarınızı korumak için tercih etmelisiniz. Bu kasalar fiziksel saldırıya dayanacak şekillerde tasarlanmamıştır. Yangına karşı metal takviyesiz yalıtım malzemelerinden yapılmıştır. Hırsızlığa karşı güvenli para kasaları fiziksel saldırılara karşı dayanacak şekilde sağlam metallerden tasarlanmıştır.

Kantarcı Ramazan olarak her türlü çelik para kasalarında meydana gelecek arıza durumlarında çelik para kasalarının onarımı için sizlere yardımcı oluruz. Örneğin Çelik kasa açma işi profesyonellik ve deneyim isteyen bir iş olduğundan dolayı kasanız sıradan bir çilingire teslim edilmeyecek kadar önemlidir. Ayrıca kasanıza kilit takılması, değişimi, elektronik şifre gibi gerekli durumlarda de teknik servis ekibimize başvurarak, çelik para kasalarınızın onarımı için hizmetimizden faydalanmış olursunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri