Canlı Hayvan Baskülü Onarımı

Hayvanların ağırlıklarının ölçülmesini sağlayan araçlara canlı hayvan baskülü denilmektedir. Ağırlığı fazla hayvanların sahip olduğu kilo bu basküller aracılığıyla kolay bir şekilde tartılmaktadır. Bu basküller çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilmektedir. Firmamız her türlü arızayı onarma hizmeti vermektedir.

Canlı Hayvan Baskül Onarım Hizmetleri

Canlı hayvan baskülleri yüksek bir tartım hassasiyetine ve yüksek bir tartım kapasitesine sahiptir. Basküller tartım işlemi bitene kadar hayvanın belli bir alan içerisinde tutulması için kafes sistemine sahiptir. Giriş ve çıkışı olan bir kafes şeklinde üretilmektedir. Bu kafes sisteminde arızalar meydana gelebilmektedir. Giriş ve çıkışlarda tutukluluk olabilmektedir ve firmamız bu onarımı sağlamaktadır. Canlı hayvan baskülleri tartım sonuçlarının bir rapor haline getirilebilmesi için bilgisayarlar ile bağlantı kurabilmektedir. Bu bağlantılarda oluşan herhangi bir arıza da firmamızın onarım hizmetlerine dahildir. Canlı hayvan baskülleri elektrik ile çalışmaktadır fakat sahip olduğu şarjlı aküsü ile de kullanım süresini uzatılabilmektedir. Akü sisteminde oluşan arızalar da onarım hizmetlerine dahildir.

Onarım Hizmetlerinde Makul Fiyat Aralığı

Kantarcı ramazan firması olarak canlı hayvan baskülü onarımı yapmaktayız. Canlı hayvan basküllerinin çalışma sistemlerinde veya bilgisayarlara bağlantı kurmasını sağlayan bağlantı sistemlerinde arızalar meydana gelebilmektedir. Firmamız bu arızaların hepsine karşı bir onarım hizmeti vermektedir. Onarım hizmetleri onarılacak arızanın büyüklüğüne göre değişmektedir. Onarım hizmetlerinde makul bir fiyat aralığı oluşturulmuştur. Bu fiyat aralığı da mevcut arızanın durumuna göre değişim göstermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri