Bebek Baskülü Tamiri

Bebek baskülleri, bebeklerin tartılması için özel dizayn edilmiş medikal basküllerdir. Bebek basküllerinde, sabit boy ölçme çubuğu bulunmaktadır. Ayrıca bu çubuk 0 ile 70 cm arasında boy ölçer. LCD ekrana sahip olup pille çalışmaktadır. Sürekli hareket eden bebeğin ağırlığını tespit edilmesi için otomatik ve manuel durdurma işlevine sahiptir. Kavisli tartılma yüzeyine sahiptir. Taşıma kapasiteleri de 20 kg’ dır. Kolay temizleme ve otomatik kapanma özellikleriyle siz müşterilerimizin ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilir. Bebek baskülü tamiri, konusunda uzman teknik ekibimizle sizleri mağdur etmeden kısa sürede gerçekleştirilir.

Bebek Baskülü Onarımı

Firmamızın profesyonel, tecrübeli teknik destek ekibiyle, bebek baskülleriniz arızanın niteliğine göre aynı gün veya en geç bir hafta içinde yapılır ve teslim edilir. Arızan ve fiyat belirlenir daha sonra sizden onay aldığımız tamir işlemi için baskül yedek parçası tedarik edilir. Kalibrasyon ve diğer ayarlarını yaparak, kullanıma hazır olduğunda siz müşterilerimize teslim edilir.

Sadece kendi markamızın değil birçok markanın tamirini yapmaktayız. Bebek baskülü onarımı servis ücretimiz, gidilen yola, yapılan tamire, parça değişimine, harcanan zamana ayrıca işçiliğe göre belirlenmektedir. Baskülün tamirinin yenisinden masraflı olması durumlarında müşterimizle fikir alışverişi yaparak ilerliyoruz.

Bebek Baskülü Satın Al

Firmamızın, bebek baskülü modellerini ve teknik özelliklerini inceleyebilir, avantajlı, indirimli ve en uygun fiyatlarla bebek baskülü satın al işlemi yapabilirsiniz. Siz de güvenilir ve kaliteli hizmet için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri