Baskül Onarımı

Baskül ağırlık ölçme amacıyla kullanılan alete verilen isimdir. Baskül günümüzde birçok alanda kullanılan ve teknolojiye bağlı olarak farklı türleri geliştirilen bir alettir. Yoğun kullanılan bu alet bazı sorunlar sebebiyle kullanılmaz hale gelebilir. Baskül onarımı için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Her türlü baskülün onarım hizmeti verilir. Günlük iş temponuzun aksamaması için öncelikle telefonda yapılması gerekler aktarılır. Sorun çözülemiyorsa adresinize gelip bakım ve onarım yapılır.

Baskül Çeşitleri

Baskül farklı alanlarda kullanılmaktadır. Evlerde tartı olarak kullanılan baskül, doktorlarda kullanılan kilo ve boy ölçülen baskül, demirci baskülü, barkodlu baskül ve çengel baskül gibi farklı çeşitlerden oluşur. Farklı sektörlerde yaptığı işe göre isimlendirilir. En pratik baskül çeşidi pille çalışan mekanizmaya sahip olanlardır. Kullanışı ve bakımı en kolay baskül türüdür. Pilin değiştirilmesiyle uzun zaman sorunsuz çalışır.

Baskül Onarım Hizmeti

Kantarcı Ramazan olarak baskül onarımlarınız için titizlikle çalışılmaktadır. Basküller sık kullanıldıklarında kalibrasyon ayarlarında problem olabilir. Doğru ağırlık tespiti için kalibrasyon ayarının düzeltilmesi gerekmektedir. Dijital ekranlı basküllerde ise dijital göstergede sorun olabilir. Elektronik aksamda kontroller yapılarak onarımı gerçekleştirilir. Yedek parça ihtiyacı oluştuğunda ise en kısa zamanda değişimin yapılması sağlanır. Büyük ağırlıkları ölçen sistemlerin hata vermeden çalışması önemlidir. Basküllerde oluşan sıkıntıların hemen çözülmesi ile iş akışı devam eder. Baskülün bulunduğu zeminin sert ve düz bir yüzey olması doğru sonucu almak için önemli olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri