Aydın Terazi Sistemi

Ürünlerin ölçülü olarak satıldığı sektörlerde mutlaka irili ufaklı terazi sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Gıda sektöründe çalışan süpermarketler, manavlar, kasaplar, balıkçılar, dönerciler, şarküteriler, hatta bakkallar barkodlu elektronik terazi kullanmaktadır. Kuyumcular, gümüşçüler hassas tartılarla tarttıktan sonra hesaplama yaparlar. İlaç sektöründe ve laboratuvarlarda hassas tartı bir zorunluluktur. Kozmetik ve kimyasal sanayi de ürünlerin oranları ayarlamak için önem taşımaktadır. Havaalanları ve kargo taşımacılığında bir gerekliliktir. En iyi fiyat seçenekleri ile aradığınız Aydın terazi sistemleri için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Terazi Çeşitleri

Pazar, bakkal ve kuru yemişçilerde kullanılan kontrol terazileri sadece tartar ve birim fiyat gösterir. Dönerci, manav ve pazarlarda kullanılmak üzere mekanik terazilerde ürünlerimiz arasındadır. Özellikle süpermarketlerde tercih edilen kasa terazisi ödeme sistemi ile entegreye açıktır. Tartılan ürün, birim fiyatı üzerinden hesaplanarak kasaya aktarılır. Bunların tezgâh üstü, gömülü/barkod okuyucusuz ve gömülü/barkod okuyuculu modelleri vardır. Kasalarda sürat ve karşılıklı güveni arttırır.

Market barkod satış sistemli teraziler de aynı amaçla kullanılmaktadır. Ayrıca, süpermarketlerde PC tabanlı teraziler de en son teknolojilerdendir. Bu teraziler yardımıyla etiketler direkt çıktı olarak alınıp raflarda kullanılabilmektedir. Kasap, manav vb. İşletmelerde fiyat hesaplamalı teraziler, pos teraziler veya sayıcı teraziler tercih edilebilir. Dijital göstergeleri ile müşteride ne kadar ürün aldığını görebilir.

Baskül/Kantar

Monoray ve İkiz ray kantar sistemleri büyükbaş ve küçükbaş hayvan etlerinin işlendiği tesislerde kullanıma uygundur. Havaalanı ve kargo firmalarında tercih edilen ürünümüz ise elektronik tartım kantarlarıdır. Eczanelerde ve doktor muayene odalarında kullanılabilen boy ölçerli basküllerimiz de mevcuttur. Vinç baskülü/kantarı ise genelde denizcilik, havacılık, inşaat, otomotiv vb. Ağır sanayi sektörlerinde insan gücü ile kaldırılamayacak yüklerin tartılmasında kullanılır. Ticari faaliyetlerde kullanılacak her terazi sistemi yetkili makamlarca onaylı olmalıdır. Firmamızın satışa sunduğu tüm ürünler belgeli ve standartlara uygundur. kantarcı Ramazan farkıyla terazi sistemleri ile tanışmak için bize ulaşabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri