Aydın Süt Tankı Tartı Sistemi

Aydın süt tankı tartı sistemi, süt üreticisinin ürettiği sütü kilogram veya litre cinsi şeklinde ölçüm yapan elektronik baskül tipidir. Yapılan tartım işlemi elektronik olduğu için hassas ölçüm yapmaktadır ve oldukça doğru ve güvenilir sonuçlar vermektedir. Aydın süt tankı tartı sistemi ile üretici ve sanayi arasında yaşanabilecek bütün problemleri ortadan kaldırarak iki taraf için de memnuniyet sağlamaktadır.

Aydın Süt Tankı Tartı Sistemi Özellikleri

Süt tankı tartı sistemlerinde tartım kazanı, krom süzgeç, kabul kazanı, mini printer ve otomatik dara alma özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca müşteri numarasını, kilogramını ve litresini aynı anda görerek oluşabilecek karışıklıkların önüne geçmiş olursunuz. Firma bilgilerini fişe yazdırabilir. Süt tankı tartı sistemi size gün sonunda rapor verirken gün içinde de öğün raporu vermektedir. Ayrıca süt cinsine göre ve tarih aralığına göre rapor yapabilir. Yapılan raporlar yazıcı veya bilgisayardan alabilme imkânınız da bulunmaktadır.

Yoğunluk katsayısına girebilir. Farklı yoğunluklara sahip olan sütleri alabilme imkanı da sağlamaktadır. Akıllı kart sistemine sahiptir. Araç üstünde çalışabilme özelliği de mevcuttur. Bunlar ve daha birçok özelliği ile kullanıcıları oldukça rahat ettiren bir üründür.

Aydın Süt Tankı Tartı Sistemi Fiyatları

Aydın süt tankı tartı sistemleri fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Ürünün özelliklerine, modeline gibi değişkenlere göre değişebilmektedir. Kantarcı Ramazan ile iletişime geçerek kendinize uygun olan süt tankı sistemini bütçenize uygun bir şekilde bulabilir ve satın alabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri