Aydın Kantar Sistemleri

Kantar ağır cisimleri tartmak amacıyla üretilmiş olan bir ölçme aletidir. Kantar sistemi yatay bir kolun ucunda cisimleri asmaya yarayan bir çengel olan ve kol üzerinde hareket eden kantar topu ile kantar bıçağından oluşmuş yapıya sahiptir. Aynı zamanda kantar için bir çeşit kaldıraç da denilmektedir. Büyük ağırlıkları ölçerken pratik olması sebebiyle tercih edilir. Teknolojinin katkılarıyla kamyon ve demir yolu kantarlarında kullanılan sistem elektronik yük hücreli olarak hizmet vermektedir. Aydın kantar sistemleri kantar için gereken bakım ve onarım hizmeti sağlamaktadır.

Araç Kantarı

Kamyon kantarları yoğun kullanım sebebiyle zaman zaman arızalanarak iş görmez hale gelir. Bu durumda firmamızı arayarak talepte bulunabilirsiniz. En kısa zamanda uzman ekibimiz gereken tüm ekipmanla gelerek kantar kontrollerini ve tamirini yapmaktadır. Kantarcı Ramazan haftanın her günü ve günün her saati ulaşabileceğiniz bir servistir. İşlerinizin aksamaması için en kısa zamanda sorun giderilir.

Hızlı ve Güvenli Hizmet

Firmamız yaptığı tüm tamir, bakım ve onarım işlerini özenle ve hızlı şekilde yapmaktadır. Araç kantarlarında tartımda sorun yaşanmaması için yük hücrelerinin periyodik bakımının yapılması önerilmektedir. Büyük miktarda yüklerin ölçümünde yapılacak en ufak hata iş kaybıyla sonuçlanabilir. Aynı zamanda eski tip kantarlarla ilgili bakım ve onarım hizmeti de verilmektedir. Aydın kantar sistemleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için telefon numaralarımızdan ulaşıp kantar türü ve sorununuz hakkında bilgi verebilir, uzman yardımı talep edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün Kategorileri